Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід професійного розвитку педагогічних працівників: стан і перспективи»

prof_rozvytok18 травня 2018 року Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка спільно з Інститутом педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Психолого-педагогічний супровід професійного розвитку педагогічних працівників: стан і перспективи».

Мета заходу – визначення актуальних проблем психолого-педагогічного супроводу професійного розвитку педагогічних працівників в Україні та оптимальних шляхів їх вирішення.

До участі в конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники. До 5 травня 2018 року потенційні учасники заходу мають надіслати на електронну адресу оргкомітету заявку на участь і тези доповіді (форма подання – у Програмі заходу).

Програма конференції
Інститут педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України