Науково-методичний семінар

Відділ освіти дітей з порушеннями зору ІСПП ім. М. Ярмаченка НАПН України спільно з Лабораторією психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України запрошують фахівців на науково-методичний семінар:

“МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФАХІВЦІВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ В СУПРОВОДІ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ТА ЇХНІМИ БАТЬКАМИ (ПОРУШЕННЯ ЗОРУ, СЛУХУ, МОВЛЕННЯ, ІНТЕЛЕКТУ, ГІПЕРАКТИВНИЙ РОЗЛАД З ДЕФІЦИТОМ УВАГИ)”

Орієнтовні питання:
– Формування психолого-педагогічної компетенції батьків, які виховують дітей з гіперактивним розладом і дефіцитом уваги.
Оцінка навчальних компетентностей дітей з порушенням інтелектуального розвитку.
– Система роботи з батьками дітей з мовленнєвими орушеннями.
– Педагогічна діагностика в роботі корекційного педагога з дітьми з психофізичними порушеннями раннього віку.
Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами.

Організаційний внесок 50 грн.

Кошти слід переказувати на рахунок Приват Банку № 5168757323973380 Кондратенко Світлани Вікторівни з позначкою «оргвнесок».
Відскановану (сфотографовану) квитанцію про оплату оргвнеску (із зазначеним ПІБ учасника) прикріпити в реєстраційній формі .

Реєстрація за: https://docs.google.com/forms/d/1R7zNU-Rvab-SRKATmfwNIsDor39bCPgKlF45AztWbOY/edit

Додаткова інформація за: 0984476655 (Тетяна)