Освітній практикум «Інклюзія – крок на зустріч»

22 березня 2019 року у закладі дошкільної освіти (ясла – садочок) комбінованого типу №795 Деснянського району м. Києва, відбувся освітній практикум «Інклюзія – крок на зустріч», в якому взяли участь начальники управлінь освіти, директори Інклюзивно – ресурсних центрів м. Києва, керівники закладів освіти Деснянського району, директор і методист Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Серед почесних гостей заходу  – Марина Порошенко, голова Благодійного фонду Порошенка, Ганна Старостенко – голова постійної комісії Київської міської ради з питань науки, сім’ї, молоді та спорту, Олена Фіданян – директор Департаменту освіти і науки м. Києва.

Під час заходу присутні ознайомились з впровадженням інклюзивної освіти у Деснянському районі м. Києва, методичними напрацюваннями педагогів ЗДО №795, взяли участь у тренінгах та майстер класах за участі директора Ресурсного центру Софій Н.З. та директора Інклюзивно – ресурсного центру №3 Деснянського району м. Києва Виговської М.О.