Зустріч з вихователями-методистами закладів дошкільної освіти та заступниками директорів закладів загальної середньої освіти Деснянського району міста Києва

Ресурсним центром підтримки інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка  проведено зустріч з представниками закладів загальної середньої освіти (заступники директорів) та закладів дошкільної освіти (вихователі-методисти) у рамках декади «Синергія в інклюзії», яка проводиться в Деснянському районі міста Києва.

Захід був спрямований на ознайомлення учасників з порядком організації інклюзивного навчання в закладах освіти.

Висловлюємо вдячність організаторам та учасникам  за активність та зацікавленість!

Наші контакти: rcpio.ippo@kubg.edu.ua