Лекція-візуалізація «Законодавчі аспекти організації інклюзивного навчання у закладах освіти»

Одним із завдань Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка є підвищення рівня компетентності посадових осіб міської та районних у місті Києві державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами;

20 та 21 лютого 2020 року відбулася лекція-візуалізація «Законодавчі аспекти організації інклюзивного навчання у закладах освіти». На лекцію запросили:

• 20.02.2020 психолог ІРЦ, спеціаліст районного управління освіти та методист районного науково-методичного центру, які відповідають за організацію освітнього процесу для осіб з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної освіти;
  • 21.02.2020 директор ІРЦ, спеціаліст районного управління освіти та методист районного науково-методичного центру, які відповідають за організацію освітнього процесу для осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти.

Розглянули основні законодавчі аспекти, які регламентують впровадження інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти.

Дякуємо учасникам за участь!