Навчально-методичний семінар «Диференціація викладання в інклюзивному класі: здійснення адаптацій і модифікацій»

18 лютого 2015 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (проспект Тичини, 17) відбудеться навчально-методичний семінар «imagesДиференціація викладання в інклюзивному класі: здійснення адаптацій і модифікацій», що проводитиметься в рамках постійно діючої «Школи інклюзивної освіти». Початок о 15.00.

Всіх бажаючих взяти участь у семінарі просимо зареєструватись не пізніше 16 лютого 2015 року.

Метою семінару є ознайомити учасників з особливостями диференціації навчально-виховного процесу у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивних і спеціальних навчальних закладів, а саме із здійсненням необхідних адаптацій і модифікацій.

Цільовою аудиторією семінару є методисти РНМК, заступники  керівників загальноосвітніх і спеціальних навчальних закладів, педагоги, асистенти вчителів дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів з інклюзивними та спеціальними групами/класами навчання. Запрошуємо до участі!