Всеукраїнська науково-практична конференція «Гуманістична парадигма в спеціальній освіті: наука і практика»

ISP_LOGO_180Інститут спеціальної педагогіки Національної академії педагогічної наук запрошує Вас взяти участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції «Гуманістична парадигма в спеціальній освіті: наука і практика», яка відбудеться 9-10 червня 2015 р. в Інституті спеціальної педагогіки НАПН України.

Мета конференції є створення інноваційного науково-практичного простору з вирішення актуальних проблем сучасної науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів, обмін результатами фундаментальних і прикладних досліджень та досвідомвикористання інноваційних технологій у сфері розвитку, навчання та виховання дітей зособливими освітніми потребами. Дізнатися більше…