Благодійний “Фестиваль націй” присвятили дітям з особливими потребами

384732405Почути дітей з особливими потребами просили в столиці. Благодійний “Фестиваль націй” зібрав близько ста вихованців спецзакладів з усієї України на Михайлівській площі, надавши їм сцену, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Саме уваги та можливості реалізуватися цим дітям бракує найбільше, кажуть організатори.

Оголошувала артистів ведуча 1+1 Марічка Падалко. Діти з вадами розвитку співали, з вадами зору – грали на музичних інструментах і танцювали. І вітали всіх дітей України зі святом, бажаючи “миру над головою, щоб був мир, небо над головою світле, щоб була посмішка і не було цих страшних сліз”. “Ми показуємо всім, чого вартує цим дітям вийти на сцену, яких трудів вартує. Вони такі ж, як усі – вони так само хочуть, щоби їх любили, щоби їх визнавали”, – каже організатор Лариса Андропова.