Навчально-практичний семінар «Розроблення індивідуальної програми розвитки: дошкільний навчальний заклад»

126 жовтня 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (пр-т П.Тичини, 17) відбудеться навчально-практичний семінар «Розроблення індивідуальної програми розвитки: дошкільний навчальний заклад».

Мета семінару: ознайомити учасників семінару з формулюванням навчальних цілей і завдань, з поетапністю створення індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами, обговорення практичних прикладів.

Цільовою аудиторією семінару є педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, які вперше почали працювати в інклюзивних групах у 2016-2017 н. р.

Програма навчально-практичного семінару «Розроблення індивідуальної програми розвитки: дошкільний навчальний заклад».

Час проведення семінару: 15:00-17:00 год.