“Інклюзія від А до Я: порадник для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів”

Розробку посібника «Інклюзія від А до Я: порадник для фахівців інклюзивно- ресурсних центрів» здійснено в рамках діяльності Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Мета посібника: надати рекомендації фахівцям інклюзивно-ресурсних центрів щодо організації та діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, відповідно до завдань визначених у Постанові КМУ No545 від 12.07.2017 р. «Про затвердження Положення
про інклюзивно-ресурсний центр».
Посібник буде корисним фахівцям, які претендують на зайняття посади (директор, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, практичний психолог, соціальний педагог, вчитель-реабілітолог) та тим фахівцям, які вже працюють. Посібник створено у форматі практичних блоків та завдань для самостійного виконання та може бути використаний як індивідуальний інструмент для аналізу та планування роботи фахівця інклюзивно-ресурсного центру.

“Інклюзія від А до Я: порадник для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів”