Archive for 19.05.2024

Квітень-травень 2024 рік. Навчальний модуль «Організація інклюзивного навчання у закладі загальної середньої освіти:законодавчий аспект» та «Команда психолого-педагогічного супроводу учня з особливими освітніми потребами: організаційні аспекти»

Запрошення від спеціалізованої школи №271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій та Інклюзивно-ресурсного центру №7 Подільського району міста Києва.

Зус А.О. (старший викладач/методист) разом з педагогами розглянули питання організації інклюзивного навчання у закладі загальної середньої освіти: основні законодавчі та організаційні аспекти. Роль команди психолого-педагогічного супроводу в організації інклюзивного навчання для учнів з особливими освітніми потребами.

Дякуємо педагогічному колективу та інклюзивно-ресурсному центру №7 за активність та бажання співпрацювати.

Кафедра освітнього лідерства Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка https://www.facebook.com/profile.php?id=100063655114191&locale=uk_UA

Інклюзивно-ресурсний центр №7 Подільського району міста Києва https://kyiv7.irc.org.ua/

Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка https://www.facebook.com/profile.php?id=100063864900445&locale=uk_UA